Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja projekte „Gyvenu laisvai“  

    2016 m. rudenį mūsų gimnazija kartu su Visagino „Atgimimo“ gimnazija buvo pakviesta dalyvauti respublikiniame projekte „Gyvenu laisvai“. Mokiniai subūrė bendrą komandą „VAJE!“. Šio projekto tikslas – ugdyti tautinių bendrijų jaunimo pilietiškumą, skatinti geriau pažinti, suvokti ir puoselėti savo krašto kultūrą, unikalią tapatybę.

Daugiau apie projektą (čia).

Daugiau apie komandos „VAJE“ veiklą (čia).

 

Projekto „Gyvenu laisvai”
direktorės viešnagė

    Šį trečiadienį, kovo 29 d., Visagino „Verdenės“ gimnazijoje svečiavosi Diana Skučaitė, VŠĮ „Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centras vadovė bei projekto „Gyvenu laisvai” direktorė. Kartu su ja visa Visagino „Vaje“ komanda diskutavo apie pristatytas ir išsirinktas idėjas, jų realizavimą, tolimesnę komandos veiklą, su šypsena prisiminė stovyklą, kur „Vaje“ tapo tikra komanda, ir dalijosi savo viltimis bei svajonėmis. Iš šio susitikimo visi projekto dalyviai išėjo pilni įvairiausių minčių, pasirengę jau prasidėjusiam didžiajam darbui!       

 

Susitikimas su NATO štabo delegacija

    2017 m. kovo 29 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijoje lankėsi NATO štabo delegacija. NATO štabo atstovai susitiko su mūsų gimnazijos bendruomene.