Atnaujinta 2016-11-14

Mokytojų taryba

Mokytojo pavardė, vardas Išsilavinimas, specialybė Pareigos
 Ardamakovaitė Rimvyda Aukštasis, specialiojo pedagogo ir logopedo kvalifikacija Specialioji pedagogė metodininkė, mokytoja lavinamosiose klasėse
Aukštuolytė-Pužienė Inga Aukštasis, anglų kalbos filologija Anglų k. vyresnioji mokytoja
Badmajeva Tamara Aukštesnysis Mokytojo padėjėja
Balčiūnienė Vilma Aukštasis, specialioji pedagogika su logopedija Logopedė metodininkė
Baušytė Auksė Aukštasis, chemija-taikomieji darbai Chemijos mokytoja metodininkė
Bikulčiūtė Irena Aukštasis, vokiečių kalba ir literatūra, anglų kalbos filologija Vokiečių k. mokytoja metodininkė, anglų k. vyresnioji mokytoja
Bilinskienė Inga Aukštasis, pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Borina Ilona Aukštasis, informatikos inžinerijos magistrė, inžinierė- technologė, pedagogika – psichologija Informacinių technologijų mokytoja metodininkė
Brukštuvienė Vida Aukštasis, matematika ir informatika, ekonomika Matematikos mokytoja metodininkė, informatikos vyresnioji mokytoja
Burneikaitė Dalia Aukštasis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lietuvių k. mokytoja metodininkė
Cicėnas Jonas Aukštesnysis, choro dirigentas, muzikos mokytojas Muzikos vyresnysis mokytojas
Čugunova Jelena Aukštasis, rusų kalbos ir literatūros mokytoja Rusų k. mokytoja metodininkė
Daunienė Inga Aukštesnysis Mokytojo padėjėja
Dervinienė Jolita Aukštasis, chemija-taikomieji darbai Technologijų mokytoja metodininkė
Fedorenko Svetlana Aukštasis, rusų kalba ir literatūra Specialioji pedagogė, vyresnioji mokytoja
Frolova Natalja Aukštasis, edukologijos magistrė, pedagogika ir pradinio mokymo metodika Vyresnioji pradinių klasių mokytoja, auklėtoja lavinamosiose klasėse
Gasiulytė Beata Aukštasis, menų studijų magistrė, dailės mokytoja Dailės mokytoja
Gigelevičienė Aušra Aukštasis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lietuvių k. mokytoja metodininkė
Grigorjeva Nadežda Aukštesnysis, ikimokyklinis ugdymas Mokytojo padėjėja
Ivanauskienė Irina Vidurinis Mokytojo padėjėja
Jankevičienė Jūratė Aukštasis, pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinių klasių  mokytoja metodininkė
Kuznecova Diana Vidurinis Mokytojo padėjėja
Kazėnienė Eugenija Aukštasis, matematika Matematikos vyresnioji mokytoja
Karpovič Žana Aukštasis, fizikos magistrė, fizikos mokytoja Fizikos vyresnioji mokytoja
Kurpienė Aliona Aukštasis, pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Kukianienė Jūra Loreta Aukštasis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lietuvių k. mokytoja metodininkė, mokytoja lavinamosiose klasėse
Kumpienė Vida Aukštasis, matematika-fizika Matematikos vyresnioji mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, II vadybinė kategorija
Luneckienė Valė Aukštasis, fizinis lavinimas Kūno kultūros mokytoja metodininkė
Mackevičienė Jelizoveta Aukštasis, matematika Matematikos mokytoja ekspertė
Mardosienė Inga Vidurinis Mokytojo padėjėja
Maldžiuvienė Daiva Aukštasis, pradinio mokymo pedagogika ir metodika Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Matyskina Natalia Aukštasis, muzikos teorija, pradinis mokymas Specialioji pedagogė, muzikos mokytoja  metodininkė, mokytoja lavinamosiose klasėse
Miačin Aleksej Aukštasis, fizinė kultūra Kūno kultūros mokytojas metodininkas
Mikštienė Aldona Aukštasis, filologė, lietuvių kalbos ir literatūros dėstytoja Lietuvių k. mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, II vadybinė kategorija
Naglinskienė Diana Aukštasis, katalikų tikybos mokytoja, socialiniai mokslai Tikybos vyresnioji mokytoja
Navickienė Lina Aukštasis, pradinio mokymo pedagogika ir kūno kultūra Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Niparavičienė Marytė Aukštasis, vokiečių kalba Vokiečių k. mokytoja metodininkė, Etnografijos ir gimnazijos istorijos muziejaus vadovė
Noskova Elina Aukštasis, pradinio mokymo pedagogika ir metodika, anglų kalba Anglų k. vyresnioji mokytoja, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Orlova Jelena Aukštasis, rusų kalba ir literatūra nacionalinėse klasėse, vokiečių kalba Rusų k. mokytoja metodininkė, vokiečių k. mokytoja
Petrauskienė Aldona Aukštasis, biologija-žemės ūkio pagrindai, anglų k. filologija Anglų k. mokytoja metodininkė
Polikarpova Nadežda Aukštasis, kūno kultūra Vyresnioji kūno kultūros mokytoja lavinamosiose klasėse
Radzevičienė Vaiva Aukštasis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lietuvių k.  mokytoja metodininkė
Radzevičius Valentinas Aukštasis, istorija Istorijos mokytojas metodininkas
Ramanauskienė Dana Aukštasis, geografijos-fizinio lavinimo mokytoja Kūno kultūros mokytoja metodininkė, geografijos mokytoja
Ramanauskienė Lilija Aukštasis, istorikė, istorijos ir visuomenės mokslų dėstytoja Istorijos mokytoja metodininkė
Razgulina Virginija Aukštasis, istorija, psichologija, etika Psichologė, III kategorija, psichologijos mokytoja
Sadauskienė Jolanta Aukštasis, biologė, biologijos ir chemijos dėstytoja Biologijos mokytoja metodininkė
Savičienė Danguolė Aukštasis, biologija, pradinis ugdymas Pradinių klasių mokytoja ekspertė
Šinkūnienė Aurelija Aukštasis, muzika, choro dirigentė Muzikos mokytoja metodininkė, etikos mokytoja
Šoliūnaitė Pavilionienė Jūratė Aukštasis, edukologijos magistrė, pradinio mokymo pedagogika Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Šumanaitė Danguolė Aukštesnysis Mokytojo padėjėja
Telksnienė Elvyra Aukštasis, fizinio auklėjimo dėstytoja, biologijos mokytoja

 

Biologijos mokytoja metodininkė, gimnazijos direktorė,
II vadybinė kategorija
Tartilovas Večeslavas Aukštasis neuniversitetinis Mokytojo padėjėjas
Vaikėnienė Laura Aukštasis, edukologijos (švietimo vadybos šakos) magistrė, ekologijos ir aplinkotyros bakalauro laipsnis, mokytojo kvalifikacija Vyresnioji socialinė pedagogė
Vainiuvienė Dalia Aukštasis, pradinio mokymo pedagogika Mokytoja lavinamosiose klasėse
Vaitkuvienė-Zimina Žana Aukštasis, edukologijos magistrė, filologija, rusų ir pradinio ugdymo mokytojos kvalifikacija Pradinių klasių mokytoja
Valiūnas Saulius Aukštasis, geografijos mokytojas Geografijos mokytojas
Žilinskas Rolandas Aukštasis, techninės disciplinos, darbai Technologijų mokytojas metodininkas, žmogaus saugos mokytojas